Jazyková korektura českých textů

Téměř každý text obsahuje nějakou malou či větší chybu, ať už se jedná o chybějící čárku za větou, překlep, nebo závažnější prohřešek. Tento fakt můžeme konstatovat na základě naší zkušenosti s opravami skutečně velkého množství textů i toho, že dělat chyby je prostě přirozené. Lidem pečlivým a znalým navíc komplikuje situaci to, že se čeština se jako jazyk neustále vyvíjí. Díky internetu a mobilním telefonům se vzdálenosti na zeměkouli smrskly prakticky na nulu, lidé jsou tak vystaveni neustálému tlaku jiných kultur a jazyků. Orientovat se v neustálém přílivu nových slov a jejich integraci do často se měnících pravidel spisovné češtiny již není lehké ani pro ty, kterým nikdy nedělala potíže vyjmenovaná slova či shoda podmětu s přísudkem.

Důležité je, aby chyby v textu neobjevil váš zákazník, obchodní partner, zaměstnanec, čtenář či třeba pedagog, ale profesionál, který je odstraní předtím, než si zbytečně pokazíte svou pověst. A právě proto jsme tu my – zajistíme, aby byly Vaše materiály určené pro veřejnost či kolegy bez chyb.

Nabízíme gramatickou, stylistickou a typografickou korekturu českých textů, při opravách se v maximální možné míře snažíme i o kontrolu logiky textu a faktů. Provádíme kontrolu a opravu všech typů dokumentů:

Články

Brožury, katalogy, letáky

Kniky a publikace

Studentské práce

Webové stránky

Výroční zprávy

Tiskové zprávy

Návody, manuály

Prezentace

A proč si zvolit Česky hezky?

Texty kontrolují dva nezávislí korektoři.
Provádíme úpravu gramatickou, stylistickou i typografickou.
Vnímáme obsah, hledáme i faktické chyby a nepřesnosti.
Máme bohaté zkušenosti s texty z mnoha různých oborů.
Cenu a termín znáte díky kalkulátoru vždy předem.
Můžete objednávat i platit on-line.
Naše služby můžete nejdříve zdarma vyzkoušet.

.

Naše ceny jsou navíc dostupné opravdu pro každého. Můžete se o tom přesvědčit v našem ceníku nebo interaktivním kalkulátoru, který Vám okamžitě sdělí, kolik Vás bude jazyková korektura stát a kdy obdržíte zkontrolované a opravené texty.

.

Naši zákazníci


Některé ze společností, které nám daly svou důvěru

Scroll to Top