Způsoby platby

Platbu za jazykovou korekturu lze uskutečnit více způsoby:

  1. Platba kartou on-line – jedná se o způsob, jak provést platbu předem a získat tak slevu 10 % z ceny zakázky. Tento způsob platby lze využít pouze při objednávce přes webový kalkulátor. Platba probíhá pomocí platební nebo kreditní karty přes zabezpečený platební systém České spořitelny. Faktura je vystavena v okamžik dodání korektury. Detaily o možnosti využití platby tímto způsobem naleznete v sekci Platba on-line.
  2. Platba na fakturu – při objednávce učiněné přes e-mail nebo kalkulátor bez využití možnosti platby kartou Vám bude po dodání korektury vystavena standardní faktura se splatností 10 dní.
  3. Souhrnná měsíční fakturace – se stálými zákazníky je možné se domluvit na souhrnné fakturaci. Na všechny zakázky objednané v daném období tak bude vystaven pouze jeden daňový doklad.

Faktura Vám bude zaslána elektronicky na uvedený kontakt. Pokud potřebujete i papírovou podobu faktury, kontaktujte nás.

Při objednávce můžete zadat své interní číslo objednávky, které se poté objeví na faktuře.

 

Termíny dodání – standardní a expresní zpracování

Standardní korektury o rozsahu do dvaceti normostran dodáváme do dvou pracovních dnů.

Zakázky přijímáme v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, práce zadané po tomto časovém úseku se považují za odeslané následující pracovní den.

Při expresním zpracování ve stejném rozsahu dodáváme opravené texty tentýž pracovní den nebo do pěti hodin od okamžiku, kdy byla zakázka odeslána, nebo od 9:00 hodin podle toho, který z těchto časových okamžiků nastal později. Expresní zakázky zpracováváme přednostně.

Přesný čas dodání zjistíte z našeho kalkulátoru.

U velmi urgentních zakázek je možné domluvit se na individuálním termínu dodání. V takových případech nás prosím kontaktujte, stejně jako u expresních zakázek zaslaných během víkendu.

Naši zákazníci


Některé ze společností, které nám daly svou důvěru

Scroll to Top